F Поставки природного газу та електроенергії на ваше підприємство

Природний газ

Поставки природного газу

Компанія ОНК-ЕНЕРДЖИ пропонує клієнтам довгострокове та взаємовигідне співробітництво в сфері забезпечення природним газом. Компанія є надійним постачальником природного газу.

Ми пропонуємо підприємствам і трейдерам вигідну співпрацю, в основі якого - лояльне ставлення до клієнта, гнучка система оплати, а також суворе дотримання термінів поставки газу.

  • Низькі ціни
  • Унікальна послуга зберігання
  • Технічна підтримка

Всі суперечки і розбіжності, що можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору про постачання природного газу або в зв'язку з ним, або інші суперечки, що можуть виникнути при взаємодії між постачальником і споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У разі виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка, звертайтеся за адресою: Україна, м Одеса, вул. Рішельєвська 11 А, з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, на електронну пошту: info@onk-energy.com

Особа, відповідальна за врегулювання суперечок: юрисконсульт Федотов Максим Андрійович +38 050 870 88 39, info@onk-energy.com У разі недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися з відповідною заявою до Регулятору ринку природного газу та / або передати спір на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

Порядок розгляду зазначених скарг Регулятором передбачений ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг».

Порядок розгляду скарг і звернень споживачів: ТОВ "ОНК-ЕНЕРДЖИ" розглядає скарги, звернення та пропозиції, що надходять від споживачів і дає відповіді в термін, що не перевищує п'яти робочих дней.Жалоби, звернення та пропозиції приймаються за адресою: info @ onk-energy. com а також в друкованому вигляді - за адресою: 65026, м.Одеса, вул. Рішельєвська 11-А